Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
hack poezi informatik nikat kush video foto office ms080 2010 pare gjet lojra matematik cyber fshi bllok urime lujt vitin historia live programe filma votu program
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 tung

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
fati
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 2
Registration date : 23/10/2007

MesazhTitulli: tung   Tue Oct 23, 2007 9:17 am

tung une jam fatmiri nga prizreni me vjen mir qe edhe qyteti i prizrenit ka forumin e vet shpresoj se do te kalojm mir me ju.Naten e mire..... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: tung   Tue Oct 23, 2007 10:07 am

te urojme mireseradhje....me shprese qe do te kalojme shum mire...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 29
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: tung   Tue Oct 23, 2007 6:04 pm

mirserdhe fatmir ne forum kalo Xix me ne

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: tung   Tue Oct 23, 2007 7:49 pm

mir se vjen fatmir kalo sa ma mire me ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: tung   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
tung
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: PRezantim-
Kėrce tek: