Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
matematik bllok video programe live nikat cyber program pare ms080 vitin kush 2010 urime historia votu poezi fshi office informatik hack lujt filma lojra foto gjet
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 per te pastruar PC nga kontrolluesit!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: per te pastruar PC nga kontrolluesit!!   Sun Oct 21, 2007 12:50 pm

Ad-Aware SE Personal Edition 1.05
Program pėr te pastruar pc nga spyware te ndryshėm
http://www.download.com/Ad-Aware-SE-Personal-Edition/3000-8022_4-10045910.html?part=dl-ad-aware&subj=dl&tag=top5

SpyBot 1.3
Program pėr te kėrkuar dhe pastruar spyware-t e sistemit
http://www.download.com/3001-8022_4-10289035.html

RegClean 4.1a
Program pėr te pastruar rregjistrat e OS
http://www.download.com/3001-2094_4-881470.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
SpoileR N
PZ-Team Hero
PZ-Team Hero


Numri i postimeve : 73
Age : 28
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: hi.   Thu Oct 25, 2007 11:42 pm

[sen i mir koka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
per te pastruar PC nga kontrolluesit!!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Internet-
Kėrce tek: