Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
  Tema Fundit
  » POPULL SHQIPTAR!
  Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

  » VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
  Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

  » Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
  Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

  » Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
  Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

  » AnDrOiD Apps Pack
  Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

  Keywords
  video ms080 lojra foto office filma fshi programe bllok hack votu program nikat cyber 2010 pare informatik live gjet urime historia poezi vitin lujt kush matematik
  Ju lutemi Te dashur antar.
  Dear members,

  If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
  All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

  Your administrator.

  Share | 
   

   GOOGLE KERKUSESI ...

  Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
  AutoriMesazh
  Musafir
  Vizitor  MesazhTitulli: GOOGLE KERKUSESI ...   Sat Oct 20, 2007 11:41 pm

  Wendosni Google kerkuesin ne WEB-in e juaj me HTML ...

  Cito :
  <!-- Search Google -->
  <form method="get" action="http://www.google.com/custom" target="google_window">
  <table bgcolor="#ffffff">
  <tr><td nowrap="nowrap" valign="top" align="left" height="32">
  <a href="http://www.google.com/">
  <img src="http://www.google.com/logos/Logo_25wht.gif" border="0" alt="Google" align="middle"></img></a>
  <input type="text" name="q" size="31" maxlength="255" value=""></input>
  <input type="submit" name="sa" value="Search"></input>
  <input type="hidden" name="client" value="pub-5938274523407291"></input>
  <input type="hidden" name="forid" value="1"></input>
  <input type="hidden" name="ie" value="ISO-8859-1"></input>
  <input type="hidden" name="oe" value="ISO-8859-1"></input>
  <input type="hidden" name="cof" value="GALT:#008000;GL:1;DIV:#336699;VLC:663399;AH :center;BGC:FFFFFF;LBGC:336699;ALC:0000FF;LC:0000F F;T:000000;GFNT:0000FF;GIMP:0000FF;FORID:1;"></input>
  <input type="hidden" name="hl" value="en"></input>
  </td></tr></table>
  </form>
  <!-- Search Google -->

  MeT MiRaaa
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Scorpion-X
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 155
  Age : 29
  Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
  Registration date : 06/10/2007

  MesazhTitulli: Re: GOOGLE KERKUSESI ...   Sun Oct 21, 2007 12:34 pm

  Flm bro besoj se do me nevoitit kjo per me von

  _________________
  LIVERPOOL
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
  ConDoR
  Administrator
  Administrator
  avatar

  Numri i postimeve : 220
  Age : 28
  Vendi : ne Republiken e Kosoves
  Registration date : 07/10/2007

  MesazhTitulli: Re: GOOGLE KERKUSESI ...   Sun Oct 21, 2007 1:10 pm

  shume gjana te mira..veq perpara njeri...respect
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
  Sponsored content
  MesazhTitulli: Re: GOOGLE KERKUSESI ...   

  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
   
  GOOGLE KERKUSESI ...
  Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Qytetet shqiptare-Shkodra

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
  Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Gjuhet Per Web Programime :: HTML/DHTML-
  Kėrce tek: