Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
foto informatik gjet historia lujt fshi nikat vitin matematik office cyber pare programe urime votu program video 2010 ms080 hack bllok lojra live kush filma poezi
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 HTML eshte ...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
VizitorMesazhTitulli: HTML eshte ...   Sat Oct 20, 2007 11:36 pm

HTML (HyperText Makup Language)
eshte nje gjuhe programuese e cila perdoret per krijimin e faqeve ne Internet. Nje faqe e krijuar me kete gjuhe mund te lexohet me qfardo shfletuesi (Netscape, Internet Explorer) dhe ne qfardo platforme (Windows,Macintosh...). Dokumentet e krijuara me HTML jane te perbera nga disa instrukcione (ang TAGS) te cilat jane te shkruara ne mes te shenjave " < > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: HTML eshte ...   Fri Nov 23, 2007 12:54 pm

per qeto gjana po mesoj ne shkolle mirepo bash qeshtu qysh asht e shkrune nuk asht...per qet pyetje qe nuk e dita ne test sun e morra 5...mirepo tash e di e shpresojme qe e marrim...hehehe.....flm per postimin...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
 
HTML eshte ...
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto nga Floresita Bossi:PARAJA NUK ESHTE GJITHCKA,,,,POR CFARE ESHTE MIQTE E MI???
» Gonxhe Bojaxhiu-Nėna Tereze:JETOJE JETEN...
» Dritan Ylli: Ėshtė koha tė punojmė pėr Shqipėrinė evropiane, zoti Klosi!
» Isa Boletinit: Une jam mire kur asht mire Shqipnia
» Kastriot Myftaraj: Tė vėrtetat e panjohura tė sigurimit tė shtetit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Gjuhet Per Web Programime :: HTML/DHTML-
Kėrce tek: