Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
vitin pare 2010 ms080 nikat lujt foto cyber poezi gjet filma office bllok historia video lojra votu kush hack programe live informatik urime program matematik fshi
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 PRESENTATION

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
donuthka
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 4
Age : 27
Vendi : Han
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: PRESENTATION   Sat Oct 20, 2007 10:12 pm

Emri: Donjeta
Mbiemri: Krasniqi
Data e lindjes: 22.10.89
Statusi familjar: Beqare hala Very Happy
Shkolla: Gjon Buzuku
Klasa: XII
Vendi: Prizren
Nr i tel.: 1,2 posht 3,4 nalt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.donabe.4t.com
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: PRESENTATION   Sat Oct 20, 2007 10:14 pm

mire se na dole Donjeta....do te kemi nderin te kemi ne forumin tone pra te qytetit te Prizrenit...respecte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 29
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: PRESENTATION   Sat Oct 20, 2007 10:17 pm

hahahha mirserdhe donjet kalo mir me prizreniteam bounce lol!

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
Rockzonebener
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 3
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Re: PRESENTATION   Sat Oct 20, 2007 11:19 pm

ooooooooo donaaaaaaa ti para meje je regjistru a bounce mir se ki ardh praa .. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: PRESENTATION   Sun Oct 28, 2007 10:37 pm

WILLKOMEN MIRE SE ERDHE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PRESENTATION   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PRESENTATION
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: PRezantim-
Kėrce tek: