Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
  Tema Fundit
  » POPULL SHQIPTAR!
  Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

  » VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
  Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

  » Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
  Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

  » Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
  Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

  » AnDrOiD Apps Pack
  Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

  Keywords
  Ju lutemi Te dashur antar.
  Dear members,

  If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
  All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

  Your administrator.

  Share | 
   

   qe ni adres ne internet per kompjutera te juve mi majt sa ma

  Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
  AutoriMesazh
  504boyz
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 494
  Vendi : john-f-kennedy
  Registration date : 11/10/2007

  MesazhTitulli: qe ni adres ne internet per kompjutera te juve mi majt sa ma   Fri Oct 19, 2007 12:27 am

  kjo nje ane e cila hulumton ne pc tuaj dhe lyp nese kini mangu dicka ne pc psh ndonje treiber mainboarth grafik etj po eshte mundesia tjeter mundeni edhe programin me downloadu nga kjo ane dhe kur doni mundeni me program mi lyp kto gjera nese e instaloni programin ne C te programat e formon nje ordner ky program dhe prej aty mundeni mi installu ato qe i downloadon ky program
  http://global.msi.com.tw/index.php?func=html&name=liveupdate_check
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  Scorpion-X
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 155
  Age : 29
  Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
  Registration date : 06/10/2007

  MesazhTitulli: Re: qe ni adres ne internet per kompjutera te juve mi majt sa ma   Fri Oct 19, 2007 4:33 pm

  Flm bro add e mir qekno kjo bounce alien cyclops

  _________________
  LIVERPOOL
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
  ConDoR
  Administrator
  Administrator
  avatar

  Numri i postimeve : 220
  Age : 28
  Vendi : ne Republiken e Kosoves
  Registration date : 07/10/2007

  MesazhTitulli: Re: qe ni adres ne internet per kompjutera te juve mi majt sa ma   Sat Oct 20, 2007 11:20 am

  super diqka qenka...pergezime edhe veq perpara...respect
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
  SpoileR N
  PZ-Team Hero
  PZ-Team Hero


  Numri i postimeve : 73
  Age : 28
  Registration date : 07/10/2007

  MesazhTitulli: Re: qe ni adres ne internet per kompjutera te juve mi majt sa ma   Sat Oct 27, 2007 3:18 am

  super tu koka perpara
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  Sponsored content
  MesazhTitulli: Re: qe ni adres ne internet per kompjutera te juve mi majt sa ma   

  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
   
  qe ni adres ne internet per kompjutera te juve mi majt sa ma
  Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Prof. Dr. Xhabir Hamiti: Mos shkoni nė luftėrat pa adresė

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
  Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Internet-
  Kėrce tek: