Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
live gjet hack cyber votu lujt filma vitin informatik lojra poezi nikat matematik video pare bllok 2010 fshi urime program office programe historia ms080 kush foto
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 dielli

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
DIELL
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 1
Registration date : 29/01/2011

MesazhTitulli: dielli   Sat Jan 29, 2011 7:43 am

pershendetje une jam dielli nga ferizaji ne vitin 2010 kam filluar te merrem me muzik por ende nuk jam kengetar i njohur publikisht vetem se ne dasma kendoj nje her e me pas nuk e di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: dielli   Tue Apr 05, 2011 10:12 pm

DIELL shkruajti:
pershendetje une jam dielli nga ferizaji ne vitin 2010 kam filluar te merrem me muzik por ende nuk jam kengetar i njohur publikisht vetem se ne dasma kendoj nje her e me pas nuk e di

te uroj sukses ne karieren tane si kengtar
edhe nuk u kan keq me naj knu naj kang te mire neve ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
dielli
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ismet Hebibi:VIRGJĖRESHA E PĖRJETĖSISĖ
» Gladiola Busulla: Poezia ėshtė njėlloj si dielli, ajri, uji

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: PRezantim-
Kėrce tek: