Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
urime bllok 2010 lujt video ms080 filma foto poezi nikat gjet kush office votu live hack lojra vitin fshi pare program matematik historia cyber programe informatik
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 xoni net

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
xoninet
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 1
Registration date : 30/01/2009

MesazhTitulli: xoni net   Fri Jan 30, 2009 11:26 pm

pershendetje gjithve,un jam rida nga dardana punoj jetoj zwitzerland, shpresojm se do kalojm mir ne ket FORUM ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: xoni net   Mon Feb 02, 2009 1:12 pm

mire se vjen kalo mire me ne schweizer käse cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
xoni net
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: PRezantim-
Kėrce tek: