Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
gjet urime pare foto office video filma lojra program 2010 nikat historia votu lujt matematik poezi fshi ms080 kush hack bllok programe informatik live vitin cyber
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 Xhelozia

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
DanGer--Man_BaK!
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 8
Age : 27
Vendi : Mas kapixhikit
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Xhelozia   Sun Nov 30, 2008 5:06 pm

1.Pse femrat xhelozojne ne meshkujt Gjithmone ?
2.A xhelozojne meshkujt ndaj femres ?
3.A ka dallime ne xhelozi ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.danger--man.weebly.com
 
Xhelozia
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: PRezantim-
Kėrce tek: