Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
foto nikat live informatik urime cyber votu fshi lujt pare video poezi kush bllok gjet hack historia lojra ms080 filma office program vitin programe 2010 matematik
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 qyshhh....?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: qyshhh....?   Sat Nov 22, 2008 10:41 pm

SpoileR N shkruajti:
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ..............?ta postoj ni program mos u merzit bre ok tung bounce cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: qyshhh....?   Sat Nov 22, 2008 11:01 pm

SpoileR N shkruajti:
qysh me i ndreq foto me muzik per youtube

me ket program mas pari i ingjizon ne dekstop ato fotografit e tuaja edhe e merr filmi e shtin ne youtube
http://rapidshare.com/files/166374282/WinRecorder.zip


kur ta merrsh programin kalxom ok santa santa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SpoileR N
PZ-Team Hero
PZ-Team Hero


Numri i postimeve : 73
Age : 28
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: qyshhh....?   Sun Nov 23, 2008 3:22 pm

Very Happy trego pak qysh me punu me ket program.. ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: qyshhh....?   Tue Nov 25, 2008 11:47 pm

SpoileR N shkruajti:
Very Happy trego pak qysh me punu me ket program.. ?

ky program te inqizon cka te bojsh ne kompjuter po menoj si video e inqizon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: qyshhh....?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
qyshhh....?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Pyetje Pergjigje-
Kėrce tek: