Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
cyber vitin lujt hack matematik foto live kush 2010 nikat program pare filma votu lojra urime video gjet historia informatik ms080 fshi office bllok programe poezi
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 Babai Predikues Islamik Vajza Striptiste?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Reper_Horror
VIP
VIP


Numri i postimeve : 31
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Babai Predikues Islamik Vajza Striptiste?   Sat Nov 08, 2008 1:15 am

Ka ndryshuar emrin nga Yusra nė Yasmin dhe punon si balerinė nė «pole dance», rrotullohet rreth njė tubi me rroba nė stilin kubist nė klubet e Londrės.
Nuk ka asgjė tė cuditshme, nėse nuk do tė ishte vajza e Mohammed Omar Bakri, predikuesit tė njohur islamik i cili u dėbua nga Anglia dhe tani jeton nė Liban. Ajo qė e zbuloi Yasmin, 27 vjece, ka qėnė revista e mirenjohur “The Sun”.
“Nuk kam kontakte me babanė tim dhe nuk e kam aprovuar asnjėherė mėnyrėn e tij tė jetesės dhe idetė e tij ekstremiste”, konfirmon Yasmin, nėnė e njė fėmije tre vjec, fryt i martesės sė saj me ish burrin turk.

Sipas “The Sun” sheiku Mohammad, kėrkon qė gratė tė mbajnė perce.

Ai nuk e shihte tė bijėn prej vitesh dhe e mendonte nė Turqi me burrin. Ndėrsa, Yasmin ėshtė martuar dy herė dhe tani bashkėjeton me njė djalė 26 vjecar.

Por hetimet e revistes nuk perfundojne me kaq. Gazetarė zbuluan se 5 vjet mė parė, kur Mohammed Omar Bakri jetonte nė Britaninė e Madhe, paska paguar pėr operacionin plastik nė gjoks tė sė bijės, operacion qė i mundėsoi edhe suksesin nė karierė.

Njė shoqe e saj tregoi: “Ajo ishte shumė e lumtur nga efekti qė shkaktonte tek burrat dhe ky besim i ri nė vetvete e coi tė zhvishej nė klubet e natės. Nuk do ta kishte bėrė kurrė njė punė tė tillė nėse nuk do tė kishte patur atė gjoks, qė iu pagua nga i ati. Ai ėshtė pėrgjegjėsi i gjithė kėsaj”.

Bakri, 50 vjec, i njohur pėr predikimet e tij qė dėnon gruan qė shfaq feminilitetin e saj, do tė duhet t’i justifikojė botės profesionin qė ka e bija.--------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Babai Predikues Islamik Vajza Striptiste?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gėzuar Ditėlindjen Ronela Ramadani-vajza e dajės tim Xhavitit!
» Kush ėshtė vajza tė cilėn nė 19:30 e presin nė "randez-vous" mbi tre milionė shqiptarė!
» Kastriot Myftaraj: Njė ditė, Perėndimi do t' u thotė shqiptarėve se duhet tė luftojnė fundamentalizmin islamik
» Namik Ajazi, Liri Belishovės i ka mbetur peng diploma e vajzės
» Reagon vėllai i poetit tė vrarė Havzi Nela: Edi Rama tė na kėrkojė falje pėr dekretin vrasės tė firmosur nga babai i tij, Kristaqi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Bised e Lire-
Kėrce tek: