Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
  Tema Fundit
  » POPULL SHQIPTAR!
  Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

  » VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
  Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

  » Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
  Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

  » Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
  Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

  » AnDrOiD Apps Pack
  Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

  Keywords
  live informatik ms080 lojra matematik lujt pare poezi bllok kush filma votu nikat program historia vitin office hack programe urime gjet 2010 video fshi cyber foto
  Ju lutemi Te dashur antar.
  Dear members,

  If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
  All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

  Your administrator.

  Share | 
   

   A doni mi pas nr tel:.vip?

  Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
  AutoriMesazh
  Reper_Horror
  VIP
  VIP


  Numri i postimeve : 31
  Registration date : 07/11/2008

  MesazhTitulli: A doni mi pas nr tel:.vip?   Sat Nov 08, 2008 1:05 am

  adelina ismail:044-228-666
  leanora jakupi:044-164-085
  etno engjujt:044-128-307
  shpat kasapi:00389-70-953-997
  nora istrefi:044-377-244
  ermal fejzullahu:044-233-589
  sinan vllasaliu:044-160-444
  gili:044-155-103
  adelina thaqi:044-162-017
  jehona sopi:044-198-992
  genta ismaili:044-168-338
  nrg band:044-252-164
  tingulli 3nt:044-137-640
  xuxi:044-255-976
  ritmi i rruges:044-255-954
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
   
  A doni mi pas nr tel:.vip?
  Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » "Dėshmor ose jo si tė doni mė quani por amanetin pėr liri Vėllezėr t`ma ruani"

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
  Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Bised e Lire-
  Kėrce tek: