Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
hack office lojra historia live fshi foto gjet informatik votu lujt cyber program kush filma video bllok poezi 2010 vitin urime nikat ms080 pare matematik programe
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 Huhh brehh a i besoni fjales te dua ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Reper_Horror
VIP
VIP


Numri i postimeve : 31
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Huhh brehh a i besoni fjales te dua ?   Fri Nov 07, 2008 9:55 pm

Une mendoj se ndonjehere po ndonjeher jo sepse mendoj se nese te thot te dua duhet te deshmon qe po te don qyss nga reper_horrror lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*° Cadeau °*
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 30
Age : 26
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Huhh brehh a i besoni fjales te dua ?   Fri Nov 07, 2008 10:13 pm

Hmm fjala " Te dua "...me te veretet ka nje rendesi te madhe edhe nuk eshte e leht te thuash te dua mirpo tash kjo fjal eshte ber nje fjal e perditshme si mirmengjesi e keshtu qe ne kohet e fundit eshte e veshtir ti besosh dikujt qe te thot te dua perderisa ai/ajo nuk e e deshmon me vepra ket..shume zili e kam kurr dikush, siq e kam vrejt tek disa meshkuj, ti thote keto dy fjali jo per me pas sinqert por me arrit nje qellim per ti mashtruar femrat..por jo une s“kisha mujt me e ba ket sepse nuk dua me ja hup vleren fjalve aq te bukura...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: Huhh brehh a i besoni fjales te dua ?   Sat Nov 08, 2008 12:35 am

fjala te dua: NJE MASHKULL I VERTET ZOR E KA ME SHQIPTU PO EDHE FEMRA E VERTET E KA ZOR KET FJAL ME SHQIPTU PO MENDDOJ NESE KA DASHURI ME ZEMER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Huhh brehh a i besoni fjales te dua ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Huhh brehh a i besoni fjales te dua ?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» (FOTO) A MUND TA BESONI SE KY ĖSHTĖ IBRAHIM RUGOVA?
» Sabile Keēmezi- Basha: Ēėshtje tė pėrdorimi tė nocioneve: ilegale, klandestine dhe e fshehtė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Internet-
Kėrce tek: