Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
program filma gjet vitin kush fshi historia cyber 2010 matematik foto votu urime lojra video informatik hack bllok programe poezi live office nikat lujt ms080 pare
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 A mendoni se ne vitet e ardhshme si president pdk a ldk?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Reper_Horror
VIP
VIP


Numri i postimeve : 31
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: A mendoni se ne vitet e ardhshme si president pdk a ldk?   Fri Nov 07, 2008 9:49 pm

Hwehehehe une mendoj se PDK qyss nga reper_horror
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Reper_Horror
VIP
VIP


Numri i postimeve : 31
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: reper_horror   Fri Nov 07, 2008 9:50 pm

une mendoj se do te fitoje PDK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
A mendoni se ne vitet e ardhshme si president pdk a ldk?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kronologjia e ngjarjeve qė nga vitet 600 para Krishtit deri mė sot
» Dėnimi i bllokmenėve: Ramiz Alia mė pak vite burg se vartėsit e tij
» Gjyqi i Ramiz Alisė dhe byroistėve: Ja pse u dėnuan liderėt komunistė
» 28 Nėntor - Flamuri Kombėtar kuqezi, valėvitet nė "zemėr" tė qytetit pėr njė javė
» SKENDĖR ĒEKU:TE KESH TURP O PRESIDENT, FATMIR SEJDIU

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Reklamoni Web Faqen tuaj-
Kėrce tek: