Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
cyber video gjet live filma hack nikat bllok fshi poezi foto 2010 lujt votu program informatik programe historia urime ms080 pare kush lojra vitin matematik office
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 Si ndiheni ju meshkujt kur keni nje femer te bukur perpara?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Reper_Horror
VIP
VIP


Numri i postimeve : 31
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Si ndiheni ju meshkujt kur keni nje femer te bukur perpara?   Fri Nov 07, 2008 9:43 pm

por edhe e kunderta si ndiheni ju femrat kur keni nje mashkull te bukur perpara?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Reper_Horror
VIP
VIP


Numri i postimeve : 31
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: reper_horror   Fri Nov 07, 2008 9:43 pm

i turperuar hihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*° Cadeau °*
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 30
Age : 26
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni ju meshkujt kur keni nje femer te bukur perpara?   Fri Nov 07, 2008 10:31 pm

ahh pshtove..
Cito :
por edhe e kunderta si ndiheni ju femrat kur keni nje mashkull te bukur perpara?
se gati u qarta kur e lexova topic vetem per meshkuj Evil or Very Mad hahaa..

por shkojm tek pyetja..une personalishte nuk shkoj shume e shume nga e pamja, nga bukuria e njeriut, sepse ma ne fund bukuria kalon e te jet vetem njeriu i thjesht me karakterin e tij..
bukuria i jep vetem disa plus-aspekte per te aceruar..kuptohet qe ngrohesh prej sveti kur e takon nje mashkull te bukur e interesi merr hapa perpara por nuk isha mundu me ba gjera shpeciale vetem per te arritur interesin e tij.. nje buzqeshje te thjesht mjafton nganjehere..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Reper_Horror
VIP
VIP


Numri i postimeve : 31
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: reper_horror   Sat Nov 08, 2008 11:46 am

Hehehehe normal hajdeni more ku jan pergjigjjet eshte tema me e pershtashme ne forum hhehheh lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni ju meshkujt kur keni nje femer te bukur perpara?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si ndiheni ju meshkujt kur keni nje femer te bukur perpara?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga HALIL XANI dhr BIOGRAFIA
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» VARGJE NGA AGIM DOĒI-PO HEDH KETU "VARGJE TE VJETERUAR"....NDOSHTA PERMENDEN FAKTE QE I KENI HJARRUAR......LEXOJINI DHE "SHMALLUNI"....
» Lediana Kapaj: Natyra jonė e ndjeshme!
» Mitrush Kuteli nė pėrvjetorin e vdekjes

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Bised e Lire-
Kėrce tek: