Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
live votu lojra bllok pare foto urime program hack historia office fshi poezi lujt programe kush video filma 2010 gjet ms080 vitin nikat matematik cyber informatik
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 tung tung

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlaCk AnGel
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 2
Age : 29
Vendi : Itali
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: tung tung   Fri Nov 07, 2008 8:41 pm

santa prsh.... te gjithve , jam valboni sot per here te pare pe sho kete forum edhe pom pelqen sa pe sho Shocked paska sene te mira ok ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*° Cadeau °*
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 30
Age : 26
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: tung tung   Fri Nov 07, 2008 10:18 pm

BlaCk AnGel shkruajti:
santa prsh.... te gjithve , jam valboni sot per here te pare pe sho kete forum edhe pom pelqen sa pe sho Shocked paska sene te mira ok ciaoMire se na erdhe "BlaCk AnGel" ( qfare nickname te ndryshem Very Happy ).. edhe mire je ka sheh se teper i mire eshte Razz
sidoqofte te deshiroj qaste te bukura ne mesin tone..


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
504boyz
Administartor
Administartor


Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: tung tung   Sat Nov 08, 2008 1:09 am

MIRE SE VJEN SHOKIT KALO MIRE ME NE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ConDoR
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 220
Age : 27
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: tung tung   Sat Nov 08, 2008 5:30 pm

mire se na erdhe...shpresojme qe do kalojme shume mire...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: tung tung   Today at 10:14 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
tung tung
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: PRezantim-
Kėrce tek: