Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
lojra 2010 bllok gjet historia informatik nikat hack programe cyber kush votu program vitin foto pare urime fshi ms080 filma matematik office live lujt poezi video
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 A egziston shoqeria mes nje mashkulli dhe nje femre apo dick

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
*° Cadeau °*
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 30
Age : 26
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: A egziston shoqeria mes nje mashkulli dhe nje femre apo dick   Sat Nov 01, 2008 10:51 pm

kjo pytje i drejtohet si femrave dhe meshkujve..si e shikojn qikat shoqerin me djem dhe si e shikojn djemt shoqerin me qika ?? Eshte thjesht shoqeri apo kthehet ne dashuri ?? Nga rezultatet e statistikave ka dal qe nje mashkull asnjehere nuk e shikon nje femer thjesht si nje shoqe por synon gjithmon per diqka ma teper..ju qka po mendoni per kete gje ?? :O
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria mes nje mashkulli dhe nje femre apo dick   Sat Nov 01, 2008 11:06 pm

pyetje me vend...nje qeshtje qe duhet te flitet gjere e gjate....meshkujt sikurse edhe femrat kane mendimet e tyre si per shoqerine ashtu edhe per dashurine....eshte e vertete qe nje shoqeri e mirefillte mund te shendrrohet ne dashuri...gjasat e saj jane shume reale qe shoqeria te shendrrohet ne dashuri...ndoshta pak eshte e vertete qe meshkujt mundohen te shfrytezojne femrat por jo te gjithe...jo te gjithe meshkujt jane njesoj sikurse edhe te gjitha femrat nuk jane njesoj pra femrat e dojne ate gje deri sa e pranojne qe me te te luan nje mashkull...pra jo te gjithe jemi njesoj dhe jo te gjithe kemi mendime te njejte...
Respect anetare e nderuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
 
A egziston shoqeria mes nje mashkulli dhe nje femre apo dick
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Burbuqe Thaēi: Sherri i mikut tė mirė nė ditėt e vėshtira!
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?
» Arlekini Sharlatan Dick Marti

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Bised e Lire-
Kėrce tek: