Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
lujt cyber urime matematik lojra poezi kush live votu programe office gjet vitin bllok fshi video filma nikat pare ms080 historia 2010 hack foto program informatik
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 pershendetje..

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Rondidi_gv
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 1
Registration date : 22/04/2008

MesazhTitulli: pershendetje..   Sun Oct 12, 2008 12:34 am

quhem Rafis.,.,.,pseudonimi Rondidi...jam 23 vjeq
shpresoj te kaloj mir ketu,.,., ju pershendes te gjithve. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: pershendetje..   Sun Oct 12, 2008 10:54 pm

mire se na erdhe anetar i nderuar...kemi kenaqesine qe keni zgjedhur forumin tone...me respekt staffi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: pershendetje..   Tue Oct 14, 2008 9:33 pm

mire se vjen dhe kalo mire knaqu me ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje..
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjergj Habilaj :NJE PERSHENDETJE NGA VLORA.........PER KOSOVEN MARTIRE....!
» Xhafer Leci:Pas pavarėsisė sė Shqipėrisė, festa mė e madhe ėshtė pavarėsia e Kosovės
» URIME NGA MIQĖT
» Pershendetje ga fshati Akllap
» Ibrahim Egriu:Pershendetje te perzemerta nga Suedia! PĖRVJETOR I VRASJES SĖ HEROIT - SEFER SELIMI, PISHTAR I ARSIMIT NE TREVEN E POLLOGUT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: PRezantim-
Kėrce tek: