Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
lojra fshi programe kush votu ms080 foto program urime matematik gjet poezi pare office 2010 filma lujt hack nikat historia vitin video cyber bllok informatik live
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 x1 cyber ms080

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
SpoileR N
PZ-Team Hero
PZ-Team Hero


Numri i postimeve : 73
Age : 28
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: x1 cyber ms080   Mon Mar 24, 2008 2:03 am

kush munded me tregu ku muj me gjet programin e qesaj kamere me instalu x1 cyber ms080
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 29
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: x1 cyber ms080   Tue Mar 25, 2008 2:18 pm

njeri po menon driverat a a mi trego qfar emrin kan dhe besoj se do ti gjej.

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
SpoileR N
PZ-Team Hero
PZ-Team Hero


Numri i postimeve : 73
Age : 28
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: .   Wed Mar 26, 2008 1:01 am

njeri web cameren e kam e kom po cd, me instlu em ka hup e sun po muj me gjet ne net kerkun
emri kameres asht x1cyber ms080 8.0megapixel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 29
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: x1 cyber ms080   Wed Mar 26, 2008 1:09 am

prodhim i ciles firme eshte se mer sun po muj me gjet

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 29
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: x1 cyber ms080   Wed Mar 26, 2008 1:13 am

merri qeta edhe qyri http://drivers.softpedia.com/get/SCANNER-Digital-CAMERA-WEBCAM/Kodak/Kodak-Digital-Camera-CX7430-11.shtml


ose hin ne qetu i ki kejt llojet e driverave


http://drivers.softpedia.com/essentials/SCANNER-Digital-CAMERA-WEBCAM.shtml

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: x1 cyber ms080   Sun Oct 12, 2008 10:57 pm

anetari i nderuar ka marre pergjgijen keshtu qe tema mbyllet...me respekt Staffi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: x1 cyber ms080   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
x1 cyber ms080
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Pyetje Pergjigje-
Kėrce tek: