Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
2010 nikat cyber vitin fshi lojra kush matematik office urime program informatik video poezi historia programe gjet bllok votu foto lujt live pare filma hack ms080
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 Mire se ju gjeta

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
dona
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 4
Registration date : 02/03/2008

MesazhTitulli: Mire se ju gjeta   Tue Mar 04, 2008 9:21 am

Une jam Dona nga pz shpresoj te kaloj mire Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 29
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta   Tue Mar 04, 2008 6:46 pm

Mirserdhe dona Klm mir me PZ-team. bounce

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta   Thu Mar 13, 2008 1:05 am

mireserdhe ne mesin tone Dona...shpresojme qe do kalojme shum mire...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta   Tue Oct 14, 2008 9:32 pm

willkomen dona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mire se ju gjeta   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mire se ju gjeta
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xun Ēetta:Pėrshėndetje tė nderuar/a kudo qe jeni
» Pershkrimi me i mire i bere ndonjehere per Kosoven !!!
» Hekuran Pashollari:GLOBALIZMI ESHTE NJE E MIRE APO E KEQE PER VENDET E VARFERA?!
» Ajet Nuro:Shqipėria siē e gjeta
» Rita Lati: Nė rolin e fundit qė po pėrgatis mė duhet tė zhvishem

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: PRezantim-
Kėrce tek: