Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
hack historia live cyber lojra poezi lujt programe informatik video office program pare bllok vitin filma matematik urime nikat votu ms080 foto kush fshi gjet 2010
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 ku muj me gjet ni progrma

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
albionos
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 5
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: ku muj me gjet ni progrma   Sat Jan 26, 2008 12:12 am

ni program multi dec mi dekodu resiverat digital se do qe pi marr ne net nu k po bajn ne qoft se ka mundsi me ndihmoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: ku muj me gjet ni progrma   Sat Jan 26, 2008 2:22 am

njeri a mundesh te shprehesh me qarte sepse nuk e kam te qarte per qka po kerkon edhe qka po kerkon saktesisht...e kishim qmuar mirekuptimin tuaj...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
 
ku muj me gjet ni progrma
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Hacking :: Programe te ndryshme-
Kėrce tek: