Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
  Tema Fundit
  » POPULL SHQIPTAR!
  Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

  » VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
  Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

  » Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
  Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

  » Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
  Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

  » AnDrOiD Apps Pack
  Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

  Keywords
  Ju lutemi Te dashur antar.
  Dear members,

  If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
  All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

  Your administrator.

  Share | 
   

   pershendetje

  Shko poshtė 
  AutoriMesazh
  albionos
  Antarė/e me Pervoj
  Antarė/e me Pervoj


  Numri i postimeve : 5
  Registration date : 12/01/2008

  MesazhTitulli: pershendetje   Sat Jan 26, 2008 12:01 am

  tung tung jam albion berisha nga fush kosova 19 vjeq jam ne klasen e 13 ne shkollen e mesme ekonomike dhe kam nderin qe jam regjistru ne ket forum ju pershendes te gjithve
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  Scorpion-X
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 155
  Age : 29
  Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
  Registration date : 06/10/2007

  MesazhTitulli: Re: pershendetje   Sat Jan 26, 2008 12:05 am

  tung mirserdhe albion shpreson se do te kalon sa me mir me ne

  _________________
  LIVERPOOL
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
  ConDoR
  Administrator
  Administrator
  avatar

  Numri i postimeve : 220
  Age : 28
  Vendi : ne Republiken e Kosoves
  Registration date : 07/10/2007

  MesazhTitulli: Re: pershendetje   Sat Jan 26, 2008 2:18 am

  flm per respektin Albion...miresenaerdhe ne forum...
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
  504boyz
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 494
  Vendi : john-f-kennedy
  Registration date : 11/10/2007

  MesazhTitulli: Re: pershendetje   Sun Mar 02, 2008 8:45 pm

  wellkomen wellkomen wellkomen
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  Sponsored content
  MesazhTitulli: Re: pershendetje   

  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
   
  pershendetje
  Mbrapsht nė krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Pėrshėndetje nga zemra!

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
  Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: PRezantim-
  Kėrce tek: