Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
  Tema Fundit
  » POPULL SHQIPTAR!
  Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

  » VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
  Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

  » Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
  Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

  » Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
  Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

  » AnDrOiD Apps Pack
  Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

  Keywords
  lojra programe cyber live filma informatik hack urime video poezi ms080 program matematik 2010 historia kush lujt foto nikat pare vitin office bllok gjet fshi votu
  Ju lutemi Te dashur antar.
  Dear members,

  If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
  All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

  Your administrator.

  Share | 
   

   Qfar lend ndodhen ne drejtimin Matematik-Informatik

  Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
  AutoriMesazh
  Guest
  Vizitor  MesazhTitulli: Qfar lend ndodhen ne drejtimin Matematik-Informatik   Mon Jan 21, 2008 11:51 am

  a e din ndonjeri prej juve se cilat lend bejn pjes ne drejtimin Matematik-Informatik te shkolles se mesme,dhe nese ka mundesi te me tregoni se ku ndodhet kjo shkolll ne Prizren.Respect.

  Pres pergjigjje
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Scorpion-X
  Administartor
  Administartor


  Numri i postimeve : 155
  Age : 28
  Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
  Registration date : 06/10/2007

  MesazhTitulli: Re: Qfar lend ndodhen ne drejtimin Matematik-Informatik   Mon Jan 21, 2008 4:35 pm

  valigashi shkruajti:
  a e din ndonjeri prej juve se cilat lend bejn pjes ne drejtimin Matematik-Informatik te shkolles se mesme,dhe nese ka mundesi te me tregoni se ku ndodhet kjo shkolll ne Prizren.Respect.

  Pres pergjigjje


  shiqo une perveten time studijoj ne shkolles e mesme Gani QavderBasha ne PRIzren e kom drejtinim e Informatikes edhe une e sa peer ket Drejtimin MAtematik Informatik eshte ne PRIzren ne Shkollen e Mesme Gjon Buzuku ne Gjimnaz dhe se kjo shkoll ndodhet afer Stadiumit te Qyetit PRIzrenit.

  E sa per lendet se qka ka ne ket deg sdi qka te them mirepo me sa di un i kan te njejta me degen time TE Informatikes.

  _________________
  LIVERPOOL
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
  Guest
  Vizitor  MesazhTitulli: Re: Qfar lend ndodhen ne drejtimin Matematik-Informatik   Mon Jan 21, 2008 10:07 pm

  shum flm njeri per ket mendim tendin .ta di per nder
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Scorpion-X
  Administartor
  Administartor


  Numri i postimeve : 155
  Age : 28
  Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
  Registration date : 06/10/2007

  MesazhTitulli: Re: Qfar lend ndodhen ne drejtimin Matematik-Informatik   Tue Jan 22, 2008 4:59 pm

  sps per qdo sen ma shum ja add te tregoj edhe ma kjart ne MSN ximi_pz4@tc-team.com

  _________________
  LIVERPOOL
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
  504boyz
  Administartor
  Administartor


  Numri i postimeve : 494
  Vendi : john-f-kennedy
  Registration date : 11/10/2007

  MesazhTitulli: Re: Qfar lend ndodhen ne drejtimin Matematik-Informatik   Tue Jan 22, 2008 8:13 pm

  hej sdi sen per ket pun Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  Sponsored content
  MesazhTitulli: Re: Qfar lend ndodhen ne drejtimin Matematik-Informatik   Today at 4:37 pm

  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
   
  Qfar lend ndodhen ne drejtimin Matematik-Informatik
  Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Ēka ėshtė stresi?

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
  Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Bised e Lire-
  Kėrce tek: