Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
  Tema Fundit
  » POPULL SHQIPTAR!
  Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

  » VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
  Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

  » Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
  Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

  » Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
  Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

  » AnDrOiD Apps Pack
  Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

  Keywords
  programe ms080 live video lojra urime gjet foto cyber program hack poezi nikat vitin fshi historia 2010 votu kush informatik filma pare lujt office matematik bllok
  Ju lutemi Te dashur antar.
  Dear members,

  If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
  All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

  Your administrator.

  Share | 
   

   kodi po po programin

  Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
  AutoriMesazh
  albionos
  Antarė/e me Pervoj
  Antarė/e me Pervoj


  Numri i postimeve : 5
  Registration date : 12/01/2008

  MesazhTitulli: kodi po po programin   Fri Jan 18, 2008 11:45 pm

  ku me marr programin multi dec me instalu edhe mi bart kodat prj pc n resiver digital se me dor procedurta pio shkoin nkadale ne qoft s ka mundsi ndihmomni
  albion-@msn.com No
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  Scorpion-X
  Administartor
  Administartor


  Numri i postimeve : 155
  Age : 28
  Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
  Registration date : 06/10/2007

  MesazhTitulli: Re: kodi po po programin   Sat Jan 19, 2008 4:37 pm

  a di qka ti antar i nderuar se pari kishet qen mir qe te prezantohesh me me pas do shofim se qka do te mund te ndimojm

  _________________
  LIVERPOOL
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
  504boyz
  Administartor
  Administartor


  Numri i postimeve : 494
  Vendi : john-f-kennedy
  Registration date : 11/10/2007

  MesazhTitulli: Re: kodi po po programin   Mon Jan 21, 2008 10:52 pm

  A MAS PARI PREZENTIMI FORT ME VEN
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  504boyz
  Administartor
  Administartor


  Numri i postimeve : 494
  Vendi : john-f-kennedy
  Registration date : 11/10/2007

  MesazhTitulli: Re: kodi po po programin   Tue Jan 22, 2008 8:33 pm

  albionos shkruajti:
  ku me marr programin multi dec me instalu edhe mi bart kodat prj pc n resiver digital se me dor procedurta pio shkoin nkadale ne qoft s ka mundsi ndihmomni
  albion-@msn.com No
  munesh edhe manuell ne ja dhan kodi ti djal une per vet manuell ja jepi gjith ka mundesi edhe veq qelsin e regjisistrimit me ja dhan etj etj
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  Sponsored content
  MesazhTitulli: Re: kodi po po programin   Today at 6:56 pm

  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
   
  kodi po po programin
  Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Kodi i fshehtė i NATO-s me UĒK-nė, ja si komunikohej

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
  Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Hacking :: Hacking Programs-
  Kėrce tek: