Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
foto lojra pare nikat votu vitin 2010 filma historia hack video bllok poezi lujt ms080 kush cyber office matematik gjet urime program informatik programe live fshi
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 Kujdes Shok

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 29
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Kujdes Shok   Wed Jan 16, 2008 9:43 pm

<HR style="COLOR: #bfbdbd" SIZE=1>
ju kisha lut antar te nderuar qe te ruheni sepse mu sot me erdh ne email kjo kishe per me qu sms falas mirepo mos e hani ket fore ktu thot me ja dhan add e sakt edhe passin per verifikim andaj rujuni kuna iu vjen


http://www.alba-sms.uni.cc/

un ket e morra vesh ngaqe me erdh ne inbox edhe derguesi me shkruje add e jem andaj e morra vesh.

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: Kujdes Shok   Sun Jan 20, 2008 3:34 pm

flm per paralajmerimin ADMIN...do ta kemi parasysh...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
 
Kujdes Shok
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dritan Dajti, studenti qė u kthye nė frikėn e policisė
» Kujdes:Vidhen edhe pasuordat nė fb!
» Kryqėzimet e sirianėve tė krishterė (KUJDES, IMAZHET E RĖNDA)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Pyetje Pergjigje-
Kėrce tek: