Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
fshi program 2010 bllok matematik nikat gjet ms080 office cyber lujt kush lojra vitin votu video poezi urime informatik foto filma hack historia live pare programe
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 ndihm

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
albionos
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 5
Registration date : 12/01/2008

MesazhTitulli: ndihm   Sat Jan 12, 2008 1:59 pm

aka mundesi mem ndihmu bre per qata nalt se spo di ku mja dh bre

albion-@msn.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 29
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: ndihm   Sat Jan 12, 2008 2:24 pm

albionos shkruajti:
aka mundesi mem ndihmu bre per qata nalt se spo di ku mja dh bre

[url=mailto://albion-@msn.com
albion-@msn.com[/quote[/url]]


bro spo te kuptoj shprehu pak ma kjart per qka ke nevoj dhe e dyta eshte qe se pari te shkon te prezantohesh e me pas te fillonme komente dhe se tema bartet tek pyetje pergjigje pasi qe antari i nderuar ka postuar tek tema credit card.

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: ndihm   Sat Jan 12, 2008 4:18 pm

tema jo vetem qe bartet por edhe ANETARI i nderuar duhet ti permbahet rregullave cc-ja merr pasi ban mbi 50 postime...keto jane rregullat dhe shpresojme se do ju permbaheni...shpresojme ne mirekuptim...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ndihm   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ndihm
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Pyetje Pergjigje-
Kėrce tek: