Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
2010 video fshi filma matematik cyber ms080 bllok program nikat office gjet poezi kush historia pare informatik vitin lujt foto urime lojra live programe hack votu
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 ASTROLIGJIA si shkence?!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: ASTROLIGJIA si shkence?!   Sun Jan 06, 2008 7:44 pm

Astrologjia apo dėftimi i yjeve janė mėsimet tė cilat mundohen qė nė bazė tė pozicionimit tė yjeve tė para tregojnė fatin e njerėzve.

Pėrndryshe nga shkencėtarėt Astrologjia merret si pseudoshkence qe pretendon tė parashikoje ndikimin e pozicionit te yjeve dhe planetėve tek njeriu. Astrologjia nė tė kaluarėn ėshtė marrė seriozisht ndėrsa ndėr kohė ka filluar qė tė shėrbejė si formė argėtimi dhe sot pėrdoret vetėm si e tillė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
 
ASTROLIGJIA si shkence?!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Shkencat Ekzakte :: Astrologjia-
Kėrce tek: