Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
ms080 pare poezi programe matematik lojra gjet foto hack program informatik filma fshi votu cyber office nikat vitin bllok lujt kush video historia 2010 live urime
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 KOSOVA dhe sistemet e saj bankare!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: KOSOVA dhe sistemet e saj bankare!   Sun Jan 06, 2008 7:43 pm

Ne Kosovė egzistojne 2 Sisteme bankare.

Autoriteti Bankar dhe Bankat Komerciale.

Autoriteti Bankar e zevendeson Banken Qendrore mirepo nuk ka te drejte emitimin e parase !Ne Kosovė nuk ka Banke Qendore sepse nuk jemi ende shtet !
Kurse Bankat Komerciale kane per detyre kreditimin e ekonomise qe ne Kosove jane : Pro Credit Bank,KasaBank,Raifeisen Bank,BpB etj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 29
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: KOSOVA dhe sistemet e saj bankare!   Tue Jan 08, 2008 7:32 pm

a muna mi hacku kto bankat kollaj bro

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: KOSOVA dhe sistemet e saj bankare!   Tue Jan 08, 2008 7:35 pm

Scorpion-X shkruajti:
a muna mi hacku kto bankat kollaj bro

pa prob munesh me i thy vetem a je najfar hackeri...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 29
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: KOSOVA dhe sistemet e saj bankare!   Tue Jan 08, 2008 7:36 pm

eeeeeeee kjo le te mbetet secret ti iu din aftesit e mija keshtu qe mos fol ma shum

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: KOSOVA dhe sistemet e saj bankare!   Tue Jan 08, 2008 7:38 pm

ok ne nuk flasim mirepo kur ti thejsh mundesisht edhe faktet dergoj ne forum tonin...keshtu qe kalofsh mire ne kete pune...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 29
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: KOSOVA dhe sistemet e saj bankare!   Tue Jan 08, 2008 7:40 pm

hheehhehe a pak po te doket qe te kum dhan keshtu live kur kem fol e tash eedhe ne forum po lyyp

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: KOSOVA dhe sistemet e saj bankare!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KOSOVA dhe sistemet e saj bankare!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kosova anėtare e FMN,(Fondi Monetar Ndėrkombėtar)
» Murat Jashari: Kosova drejt humnerės
» Baki Ymeri: Kadri Mani ėshtė njė ndėr prijėsit e mėdhenj tė Lirisė qė e gėzon Kosova sot
» Historiografia pėr emrin Kosovė-Kosova
» Kristaq Shabani:Lidhja Ndėrkombėtare e Poeteve , Shkrimtarėve dhe Artistėve "PEGASI" ALBANIA -NJOFTIM

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Shkencat Ekzakte :: Sistemi Bankar-
Kėrce tek: