Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
live fshi video program bllok lujt kush nikat matematik foto 2010 historia gjet votu programe ms080 hack urime poezi office lojra filma pare informatik vitin cyber
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 xeni4eva here

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
xeni4eva
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj
avatar

Numri i postimeve : 7
Registration date : 27/12/2007

MesazhTitulli: xeni4eva here   Thu Dec 27, 2007 3:34 pm

une jam xeni jam 15 vjeq jam prej PZ spo di qka me ju than ma teper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 29
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: xeni4eva here   Thu Dec 27, 2007 4:07 pm

mirserdhe xeni shpresojm se do te kalojm mir

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
xeni4eva
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj
avatar

Numri i postimeve : 7
Registration date : 27/12/2007

MesazhTitulli: Re: xeni4eva here   Thu Dec 27, 2007 5:42 pm

Scorpion-X shkruajti:
mirserdhe xeni shpresojm se do te kalojm mir

mir se ju gjeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: xeni4eva here   Sun Dec 30, 2007 11:10 pm

KALO MIR ME NE cheers cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: xeni4eva here   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
xeni4eva here
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: PRezantim-
Kėrce tek: