Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
nikat historia 2010 hack lojra office pare urime lujt video foto program vitin votu ms080 fshi gjet filma bllok poezi live informatik kush programe cyber matematik
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 PREMIERA GJERMANE KODI KTY

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: PREMIERA GJERMANE KODI KTY   Mon Dec 10, 2007 6:02 pm

0A 3C 56 8A 48 C9 69 43 2B FD A1 DC 51 4C 2C 17
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: PREMIERA GJERMANE KODI KTY   Mon Dec 10, 2007 11:59 pm

per kodin ne karte e ke fjalen apo si...sepse me sa di premieren nuk mund ta hapesh pa karte...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: PREMIERA GJERMANE KODI KTY   Tue Dec 11, 2007 7:53 pm

e ki ni meny extra per me ja dhan kodit digitallit per premier e ate kod te digitallit duhet me dite ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: PREMIERA GJERMANE KODI KTY   Tue Dec 11, 2007 8:38 pm

op op se edhe une e kam digjitalin edhe i qela vetem 2 ma shume nuk mu hapen...thnx per postimin man...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: PREMIERA GJERMANE KODI KTY   Tue Dec 11, 2007 8:53 pm

kur te vyjn apet se ndrrohen ti poszoj kodat e ri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PREMIERA GJERMANE KODI KTY   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PREMIERA GJERMANE KODI KTY
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Muharrem Sfarqa: Njė libėr i ri pėr Kosovėn nė gjuhėn Gjermane
» Kodi i fshehtė i NATO-s me UĒK-nė, ja si komunikohej

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Hacking :: Programe te ndryshme-
Kėrce tek: