Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
hack ms080 urime poezi kush matematik bllok program informatik video historia pare lojra filma cyber vitin programe live foto nikat lujt office votu 2010 fshi gjet
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 erdha edhe un

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Anxa-
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 8
Registration date : 10/12/2007

MesazhTitulli: erdha edhe un   Mon Dec 10, 2007 4:39 pm

un jom Vigani
pseodenimin Anxa
vjet 18-19i boj n'Prill
banoj n'Prishtin
jom i xhinis Mashkullore Laughing Laughing
edhe ju pershendes t'gjith Antaret e keti forumit se menxi qe e gjeta ket forum pej Googles Laughing Laughing affraid affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: erdha edhe un   Mon Dec 10, 2007 5:01 pm

MIR SE ERDHE ANXA KALO SA MA MIR TE NA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anxa-
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 8
Registration date : 10/12/2007

MesazhTitulli: Re: erdha edhe un   Mon Dec 10, 2007 5:04 pm

mir se t'gjeta broo ishalla e kaloj mir se qysh po ma merr menja mu Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 29
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: erdha edhe un   Tue Dec 11, 2007 12:10 am

Mirserdhe Anxa kalo mir me ne


edhe po me interson me dit mos je i regjistrun en tc-team.com


sepse kom pas ni shok aty me pseudonim Anxa e pom me inereson me dit

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: erdha edhe un   Tue Dec 11, 2007 12:53 pm

mireserdhe ANXA dhe shpresojme qe do kalojme super...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
-Anxa-
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 2
Registration date : 16/12/2007

MesazhTitulli: Re: erdha edhe un   Tue Dec 18, 2007 6:16 pm

mir se ju gjeta t'gjithve clown What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: erdha edhe un   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
erdha edhe un
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skėnderbeu edhe pėr se vdekuri po i tremb armiqtė!
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Hoxha: Ne pranojmė edhe tė vritemi, por edhe tė vrasim. Ne jemi pro Xhihadit
» Qamil Zekolli:Dikush lind ditė pėr ditė , dikush edhe i vdekur jeton
» Ėshtė edhe njė pyetje tjetėr pėrveē kush ėshtė Nazim Bllaca. Kush ėshtė SHIK-u?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: PRezantim-
Kėrce tek: