Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
hack kush video nikat matematik fshi lojra program cyber vitin filma poezi bllok votu gjet ms080 pare lujt live urime foto programe historia 2010 informatik office
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 HEJ KU DONI ME PRIT VITIN E RI

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: HEJ KU DONI ME PRIT VITIN E RI   Mon Dec 03, 2007 2:34 pm

UNE PER VETI TE SHPIA NESE NUK PARAQITET NAJ IDE TJETER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 29
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: HEJ KU DONI ME PRIT VITIN E RI   Mon Dec 03, 2007 4:12 pm

KOFSE UM VJEN VLLAU PREJ GJUMANIS E PRES NE SHPI E NESE JO MA MERR MENJA QE KOM ME DAL ME SHOQNI

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: HEJ KU DONI ME PRIT VITIN E RI   Mon Dec 03, 2007 10:10 pm

une diten e pare ne shpi diten e 2 shoqerise kurse te treten dashurise...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 29
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: HEJ KU DONI ME PRIT VITIN E RI   Mon Dec 03, 2007 10:20 pm

504boyz
na paska fotof qeky e paskashti edhe dashurin e une e ti e kem lan krejt kta aaaaaa
bravo bravo

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
Anxa-
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 8
Registration date : 10/12/2007

MesazhTitulli: Re: HEJ KU DONI ME PRIT VITIN E RI   Mon Dec 10, 2007 4:58 pm

un valla nuk e festoi vitin e ri hiq se haram osht qe 5-vjet me qit vitin e ri qe o ka vjen i boj qe nuk e festoi Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: HEJ KU DONI ME PRIT VITIN E RI   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
HEJ KU DONI ME PRIT VITIN E RI
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adelina Dardha: Poezi dashurie "Ndjenje". Gezuar vitin e ri 2010!
» Faik Krasniqi: Gezuar Vitin e Ri
» Intervistė:Nė vitin 2012 Shyhretja vjen me njė album tė pėrbashkėt me Shkėlzen Jetishin
» Xhevat Rexhaj: S'mund tė pajtohem se ka vdekur Ibrahim Rugova
» Sokol Damaku: Dita e Sulltan Nevruzit u shėnua nė mėnyrė madhėshtore nė Borås tė Suedisė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Bised e Lire-
Kėrce tek: