Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
informatik video bllok lujt programe 2010 filma foto fshi vitin gjet cyber live poezi nikat pare lojra historia ms080 office matematik urime kush hack votu program
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 dergoni sms pa pare

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: dergoni sms pa pare   Fri Nov 16, 2007 10:17 pm

Dergoni SmS Gratis shume leht te regjistrohrni dhe

dergni pa limit
kliko: http://gratis-sms.uni.cc
nese nuk hapet permes Internet Explorer provo ne

Mozilla Firefox 100% hapet...

http://gratis-sms.uni.cc
http://gratis-sms.uni.cc
http://gratis-sms.uni.cc
http://gratis-sms.uni.cc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: dergoni sms pa pare   Sat Nov 17, 2007 1:16 am

nice postim...veq vazhdo....respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: dergoni sms pa pare   Sat Nov 17, 2007 8:07 pm

une se kom kom provu a po funksionojke mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: dergoni sms pa pare   Fri Nov 23, 2007 12:45 pm

njana nuk ka qare pa bo...pa provu nuk ka sen...hehehhe...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: dergoni sms pa pare   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dergoni sms pa pare
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rihapet shkolla shqipe nė Stuttgart
» Vera Koka:Eshte bukur kur puna e mesuesit ecen paralelisht me dy corsi; mesimdhenie dhe mesimnxenie...!
» Njė 16 vjeēare bėhet nėnė nė minutat e para tė 2015'ės
» Monda Korca: Kafeqejfi-Tregim-Pjesa e Pare-Nga Raimonda Moisiu
» 12 vjet mė pare; Shėnime nga njė vit i mbrapshtė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Internet-
Kėrce tek: