Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
nikat pare hack vitin informatik gjet bllok filma video programe program poezi cyber lojra 2010 lujt ms080 matematik votu live office fshi historia foto kush urime
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 BETIMI USHTARAK I AKSH-sė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 29
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: BETIMI USHTARAK I AKSH-sė   Wed Nov 14, 2007 11:22 pm

BETIMI USHTARAK I AKSH-sė

Unė, stėrnipi i ilirėve dhe Kastriotėve, vazhdues I denjė i luftėtarėve dhe dėshmorėve tė lavdishėm tė kombit shqiptar pėr liri, unė luftėtar i AKSHsė, betohem se do tė jem ushtar besnik I kombit tim dhe do tė luftoj deri nė fund tė jetės sime pėr bashkimin e Shqipėrisė. Ndėshkimi mė i rėndė i Zotit dhe i Kombit tė mė jepet nė qoftė se e shkel kėtė betim solemn. Betohem, betohem, betohem. “

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: BETIMI USHTARAK I AKSH-sė   Thu Nov 15, 2007 12:30 pm

DiScoVeR shkruajti:
BETIMI USHTARAK I AKSH-sė

Unė, stėrnipi i ilirėve dhe Kastriotėve, vazhdues I denjė i luftėtarėve dhe dėshmorėve tė lavdishėm tė kombit shqiptar pėr liri, unė luftėtar i AKSHsė, betohem se do tė jem ushtar besnik I kombit tim dhe do tė luftoj deri nė fund tė jetės sime pėr bashkimin e Shqipėrisė. Ndėshkimi mė i rėndė i Zotit dhe i Kombit tė mė jepet nė qoftė se e shkel kėtė betim solemn. Betohem, betohem, betohem. “

BETOHEM BETOHEM BETOHEM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
 
BETIMI USHTARAK I AKSH-sė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Avionėt ushtarak rusė mbi hapėsirėn ajrore tė Britanisė
» Vrasjet dhe masakrimet e femrave me ligjet islame

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: KH. Lajmerime-
Kėrce tek: