Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
urime matematik nikat votu historia cyber program pare lujt kush video poezi office vitin gjet informatik filma live lojra ms080 bllok hack foto 2010 fshi programe
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 Per anetrain Spoiler N!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 27
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Per anetrain Spoiler N!!   Fri Nov 02, 2007 1:55 am

Lajmerojme anetaret e forumit se per shkaqe personale ky anetar eshte jashte Kosoves...keshtu qe shpresojme ne mirekuptim nga anetaret sepse nuk do jete ne gjendje te ju ktheje pergjigje apo edhe ndonje gje tjeter qe pritni nga ky anetar...me respecte ADMINAT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
 
Per anetrain Spoiler N!!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: KH. Lajmerime-
Kėrce tek: