Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
ms080 vitin fshi lujt urime program bllok historia poezi video pare nikat 2010 live cyber foto matematik kush office lojra hack informatik filma votu programe gjet
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 cila ane e trojeve te shqiptarve flet mas mirti shqipen

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
504boyz
Administartor
Administartor


Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: cila ane e trojeve te shqiptarve flet mas mirti shqipen   Thu Nov 01, 2007 8:07 pm

une mendoj shqiperia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ConDoR
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 220
Age : 27
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: cila ane e trojeve te shqiptarve flet mas mirti shqipen   Fri Nov 02, 2007 1:32 am

edhe une bashkohem me mendimit e shokut....Shqiperia flet me se bukuri shqip....respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
Scorpion-X
Administartor
Administartor


Numri i postimeve : 155
Age : 28
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: cila ane e trojeve te shqiptarve flet mas mirti shqipen   Fri Nov 09, 2007 8:13 pm

UNE mendoj shqiperia dhe nje pjes e kosoves mendoj qeflasin bukur shqipen

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cila ane e trojeve te shqiptarve flet mas mirti shqipen   Today at 7:00 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cila ane e trojeve te shqiptarve flet mas mirti shqipen
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cila ishte ana e errėt e pilotit qė rrėzoi aeroplanin e Germanwings?
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranė Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkėluftėtar i Zahir Pajazitit: Duhet tė zbardhet vrasja e Zahirit
» Vazhdon ikja e shqiptarėve nga Kosova
» Flet Roel Schuyt, pėrktheusi hollandez i veprave letrare tė Ismail Kadaresė
» Dobruna: Tėrmkolli po flet e po shkreton por unė e kam shpėtuar Blerim Kuēin!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Arti & Kultura :: Gjuha Shqipe-
Kėrce tek: