Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
lujt bllok live lojra filma cyber vitin ms080 votu programe poezi hack urime office video historia 2010 fshi nikat gjet matematik pare kush informatik program foto
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 disa fjale te urta nga une

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
504boyz
Administartor
Administartor


Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: disa fjale te urta nga une   Wed Oct 31, 2007 2:55 pm

dy her matu niher fol
kush e kesh e vesh
kut te thehet kerri gjon udh boll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ConDoR
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 220
Age : 27
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: disa fjale te urta nga une   Sat Jan 26, 2008 2:25 am

po i bashkohem edhe une me disa fjale te urta

me mikin ha e rri e biznis mos ban
punen e sotme mos e ler per neser
arma me e forte e nje populli eshte penda(arsimi)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
*° Cadeau °*
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 30
Age : 26
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: disa fjale te urta nga une   Tue Nov 04, 2008 6:34 pm

Pa pergjigjjen time ska hajr ktu e andaj...

  • Burrit i del loti ne sy atehere kur zemra esht plot dhe nuk ka me vend per te
  • Guximtaret ne kete bote jane 2 llojesh. Njeri lloj lind nga zgjuarsia, tjetri nga injoranca. I pari sjell fitoren, tjetri shkaterimin
  • Mohimi i gabimit esht gabim i dyfishuar
  • Dituria eshte perpara te diturve
  • Nje PO e thene aty per aty eshte me e keqe se nje JO e menduar mire e gjat!!
  • Burri te mbyt ose ta fal, i ligu as te myt as ta fal
  • Burri ne shtepi, si kercu i zi
  • Mos i fryj zjarrit se te djeg

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: disa fjale te urta nga une   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
disa fjale te urta nga une
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Entela Safeti Kasi:Fjalė te Lirisė
» Fjalė tė Urta - Trimėria, Besa
» Fjalė tė Urta - Tradita; Dituria; Pėrvoja
» Nuhi Veselaj: Rreth identitetit tė gjinisė asnjanėse nė shqipen e sotme - Konstatime paraprake
» Njoftime pėr tė pame dhe pėrkujtime

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Arti & Kultura :: Fjale te urta popullore-
Kėrce tek: