Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 Si Te Beni Compjuterin Me Te Shpejt Ne Hapje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 29
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Si Te Beni Compjuterin Me Te Shpejt Ne Hapje   Tue Oct 30, 2007 3:51 pm

Si Te Beni Compjuterin Me Te Shpejt Ne Hapje:

1) Shtyp Start/Run, Shkruj msconfig, Dhe Kliko OK.
2) System Configuration Utility, Klick BOOT.INI tab.
3) Ne BOOT.INI tab, Kliko NOGUIBOOT Kliko Ok Dhe Restarto Pc Kjo Mbaroj.


Veretje kjo vlen vetem per sistemin operativ Windows

_________________
LIVERPOOL


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Nov 07, 2007 5:40 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: Si Te Beni Compjuterin Me Te Shpejt Ne Hapje   Tue Nov 06, 2007 12:47 am

Pasi e vleresova besoj qe kjo teme ketu e ka vendin.....shpresojme ne mirekuptim ADMIN....respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: Si Te Beni Compjuterin Me Te Shpejt Ne Hapje   Fri Nov 23, 2007 12:51 pm

edhe diqka pse tek une nuk po funksionon kjo gje...nja 3 here e kam provu nuk po ban...kalxom neqoftese e din qka eshte puna...shpresojme ne mirekuptim...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 29
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: Si Te Beni Compjuterin Me Te Shpejt Ne Hapje   Fri Nov 23, 2007 6:43 pm

ne qoftese ki shku ne baz te kesaj ska qare pa te ba mirepo ti mos kujto se tash Pc yt tash punon shum shum shpejt ka ndsyrsim mirepo jo shum te madh dhe ashte mundesi e dyt qe Pc e ki te ranu shum me PROGRME apo ku ta dij un

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: Si Te Beni Compjuterin Me Te Shpejt Ne Hapje   Fri Nov 23, 2007 10:42 pm

DiScoVeR shkruajti:
ne qoftese ki shku ne baz te kesaj ska qare pa te ba mirepo ti mos kujto se tash Pc yt tash punon shum shum shpejt ka ndsyrsim mirepo jo shum te madh dhe ashte mundesi e dyt qe Pc e ki te ranu shum me PROGRME apo ku ta dij un

nejse flm per sqarimin...do ta marrim parasysh...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 29
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: Si Te Beni Compjuterin Me Te Shpejt Ne Hapje   Sat Nov 24, 2007 3:19 pm

sps veq vazhdo keshtu ti

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si Te Beni Compjuterin Me Te Shpejt Ne Hapje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si Te Beni Compjuterin Me Te Shpejt Ne Hapje
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rėnia e flokėve, parandalimi dhe trajtimi?!
» Dodona Qose:Asgje mos beni jashte mundesive tuaja, dhe , kurre mos pretendoni te arini dicka , jashte mundesive tuaja!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Sistemet Operative :: Windows-
Kėrce tek: