Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
foto filma nikat program office 2010 gjet fshi video programe live votu lojra urime lujt historia informatik ms080 matematik cyber vitin hack kush pare bllok poezi
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 ALBANIA

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: ALBANIA   Sat Oct 27, 2007 2:35 pm

ketu tifozat kuq e zinj shenoni se qka mendoni per kombetaren e Shqiperise.....a ka perparuar sipas jush ndopak ku i shihni ju gabimet etc....

une mendoj qe super asht niher.....vetem perpara....o sa mire me qene shqiptar...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: ALBANIA   Thu Dec 20, 2007 10:11 pm

Kulalifikimet per boterorin 2010 ne Afrike...grupi i kombetares sone...sa mendoni se do arrije Shqiperia ne keto kualifikime shprehuni lirisht...

GR.A
1.Portugalia
2.Suedia
3.Danimarka
4.Hungaria
5.SHQIPERIA
6.Malta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: ALBANIA   Tue Jan 22, 2008 8:21 pm

grup i fort te kuka ka shansa shqiperia bounce bounce bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 28
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: ALBANIA   Sat Jan 26, 2008 2:27 am

sukses kemi ne vendin e 4 te marrim...mirepo per qe kualifikohet nuk shpresojme ende por ishalla na kualifikohet e pastaj PROUD TO BE ALBANINAN e perdorim qdokund...po nejse suksese ju deshirojme djelmoshave tane ne aventuren e tyre per AFRICCA 2010...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ALBANIA   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ALBANIA
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kristaq Shabani:INKURAJIM TALENTESH TE REJA TE LPSHA "PEGASI" ALBANIA
» Progradeci nė pritje tė turistėve
» Agron Shele:Lidhja Ndėrkombėtare e Poetėve, Shkrimtarėve dhe Artistėve"PEGASI"ALBANIA

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Arti & Kultura :: Klubi i Fansave-
Kėrce tek: