Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
  Tema Fundit
  » POPULL SHQIPTAR!
  Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

  » VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
  Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

  » Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
  Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

  » Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
  Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

  » AnDrOiD Apps Pack
  Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

  Keywords
  matematik vitin lujt filma ms080 program historia urime video votu nikat foto live fshi cyber pare informatik lojra poezi gjet office programe kush hack bllok 2010
  Ju lutemi Te dashur antar.
  Dear members,

  If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
  All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

  Your administrator.

  Share | 
   

   PRogram per me shpejtu windowsin

  Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
  AutoriMesazh
  Scorpion-X
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 155
  Age : 29
  Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
  Registration date : 06/10/2007

  MesazhTitulli: PRogram per me shpejtu windowsin   Fri Oct 12, 2007 12:59 am

  ja ku e kni ni program i cili e rrit shpejtesin e windowsit

  http://www.speedyshare.com/416537438.html
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.hot4um.com
  ConDoR
  Administrator
  Administrator
  avatar

  Numri i postimeve : 220
  Age : 28
  Vendi : ne Republiken e Kosoves
  Registration date : 07/10/2007

  MesazhTitulli: Re: PRogram per me shpejtu windowsin   Sat Oct 13, 2007 1:14 pm

  Programi i mire po patjeter po duhet me qkyq antivirusin me punu me keta ndryshe nuk po ban....po nejse postim i forte njeri....respect
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.hot4um.com
  SpoileR N
  PZ-Team Hero
  PZ-Team Hero


  Numri i postimeve : 73
  Age : 28
  Registration date : 07/10/2007

  MesazhTitulli: hi   Mon Oct 15, 2007 10:13 pm

  mi mir
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  Sponsored content
  MesazhTitulli: Re: PRogram per me shpejtu windowsin   

  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
   
  PRogram per me shpejtu windowsin
  Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
  Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Hacking :: Programe te ndryshme :: Programe ne gjuhen shqipe-
  Kėrce tek: